11 nesneleri 1 sayfa

Satılık
600 000 € 413 €/m²
  • Nesne kodu 14186
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 14340
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 5
Satılık
22 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 30892
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
990 000 € 1695 €/m²
  • Nesne kodu 34379
  • Metrekare 584 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 060 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 38305
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 5
Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
850 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 49326
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 250 000 € 1893 €/m²
  • Nesne kodu 58478
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
115 000 € 1691 €/m²
  • Nesne kodu 59812
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
235 000 € 1291 €/m²
  • Nesne kodu 61341
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 61342
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2

Oreokastro – Merkez’de Satılık ve Kiralık Gayrimenkuller, Yunanistan

Oreokastro – Merkez’de gayrimenkul mü arıyorsunuz? Selanik’in bu popüler banliyösü, modern şehir konforunu huzurlu ve aile dostu bir atmosferle bir araya getirir. Elverişli konumu, iyi altyapısı ve yeşil çevresi sayesinde Oreokastro – Merkez, Selanik’e yakın gayrimenkul satın almak ya da kiralamak için en cazip bölgelerden biridir.

Neden Oreokastro – Merkez?

Oreokastro – Merkez, Selanik’e kısa bir sürüş mesafesindedir; böylece şehirle hızlı erişim sağlanırken banliyö hissi korunur. Burada şunları bulacaksınız:

  • Modern konut binaları ve bakımlı evler
  • Yürüyüş mesafesinde mağazalar, marketler, eczaneler ve bankalar
  • Aileler için okullar, anaokulları ve spor tesisleri
  • Günlük ihtiyaçlar için kafeler, tavernalar ve yerel hizmetler
  • Selanik çevre yoluna ve toplu ulaşıma kolay erişim

Oreokastro – Merkez’de Gayrimenkul Türleri

Oreokastro – Merkez’deki emlak piyasası; farklı bütçeler ve ihtiyaçlar için geniş bir seçenek sunar:

  • Daireler: Balkonlu, otoparklı ve modern planlara sahip yeni ve ikinci el daireler; çiftler, aileler veya yatırımcılar için idealdir.
  • Maisonette’ler & Evler: Özel bahçeleri ya da terasları olan ferah konutlar; konforu ve mahremiyeti önemseyenler için mükemmeldir.
  • Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller: Selanik’e ve yerel altyapıya yakınlık sayesinde, istikrarlı kiralama talebi bulunan gayrimenkuller.

Yunanistan’da Gayrimenkul Satın Almanın Avantajları