110 000 €
96 €/m²
Property 54680 photo 1
Property 54680 photo 2
Property 54680 photo 3
Property 54680 photo 4
Property 54680 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,7
  • Denize mesafe: 19000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1145 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 480 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 14079
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
150 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 23748
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
98 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 53092
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
100 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 7974
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
98 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65379
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği