Satılık - Arsa 7900 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler
100 000 €
12 €/m²
Property 34662 photo 1
Property 34662 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 7900 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 8518
  • Metrekare 9300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
90 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 62158
  • Metrekare 4350 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
140 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 13922
  • Metrekare 1680 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62125
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
85 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56394
  • Metrekare 825 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
88 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 60170
  • Metrekare 4650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
82 000 € 159 €/m²
  • Nesne kodu 62242
  • Metrekare 513 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m

Bülten aboneliği