Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 426 m² Attiki’de
Yunanistan
Mora Yarımadası
Korint
Loutraki-Perachora
Schinos
75 000 €
60 000 €
140 €/m²
Nesne kodu
19002
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
426 m²
Bölge
Attiki
Location
Schinos (Sivri Cinler) (Loutraki-Perachora) | Korint (Mora Yarımadası)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
20 m
Havaalanına uzaklık:
80 km
Açıklama
Satılık Arsa 426 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 100 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
87 000 €
328 €/m²
Arsa 265 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6096
Metrekare
265 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
65 000 €
111 €/m²
Arsa 582 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56666
Metrekare
582 m²
Denize uzaklık
870 m
Satılık
75 000 €
1071 €/m²
Arsa 70 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5846
Metrekare
70 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
80 000 €
175 €/m²
Arsa 455 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32698
Metrekare
455 m²
Denize uzaklık
1130 m
Satılık
110 000 €
108 €/m²
Arsa 1015 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
24748
Metrekare
1015 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
75 000 €
326 €/m²
Arsa 230 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
7741
Metrekare
230 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
95 000 €
67 000 €
236 €/m²
Arsa 283 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
20440
Metrekare
283 m²
Denize uzaklık
235 m
Satılık
65 000 €
65 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
35877
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
100 000 €
80 000 €
26 €/m²
Arsa 2985 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
2990
Metrekare
2985 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
75 000 €
80 €/m²
Arsa 930 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13403
Metrekare
930 m²
Denize uzaklık
2400 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar