290 000 €
16 €/m²
Property 42350 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 15000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 18000 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 163 €/m²
  • Nesne kodu 37724
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
330 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 29419
  • Metrekare 9160 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
275 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63303
  • Metrekare 11570 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
300 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 56396
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
420 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 62509
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 57082
  • Metrekare 926 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği