330 000 €
36 €/m²
Property 29419 photo 1
Property 29419 photo 2
Property 29419 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 9160 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 292 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 60736
  • Metrekare 11258 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
385 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 62843
  • Metrekare 4625 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
420 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 41761
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 34661
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
275 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63303
  • Metrekare 11570 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m

Bülten aboneliği