275 000 €
23 €/m²
Property 63303 photo 1
Property 63303 photo 2
Property 63303 photo 3
Property 63303 photo 4
Property 63303 photo 5
Property 63303 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 11570 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 8666
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 13200 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 49428
  • Metrekare 9931 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
230 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 13993
  • Metrekare 690 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
290 000 €
  • Nesne kodu 2451
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
250 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 50224
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
330 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 36569
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 59576
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
230 000 € 442 €/m²
  • Nesne kodu 34631
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği