Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1650 m² Selanik çevresinde
Yunanistan
Selanik
Selanik - İlin Geri Kalanı
Egnatia Belediyesi
Akademisyen
270 000 €
163 €/m²
Nesne kodu
37724
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1650 m²
Bölge
Selanik çevresi
Location
Akademisyen (Egnatia Belediyesi) | Selanik - İlin Geri Kalanı (Selanik)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
0,4
Denize mesafe:
10000 m
En yakın şehire uzaklık:
15 km
Havaalanına uzaklık:
6 km
Açıklama
Satılık Arsa 1650 metrekare Selanik çevresinde.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
300 000 €
26 €/m²
Arsa 11258 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
60736
Metrekare
11258 m²
Denize uzaklık
5200 m
Satılık
250 000 €
210 000 €
70 €/m²
Arsa 3000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
43130
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
230 000 €
382 €/m²
Arsa 601 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
19475
Metrekare
601 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
290 000 €
16 €/m²
Arsa 18000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
42350
Metrekare
18000 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
300 000 €
100 €/m²
Arsa 3000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
22040
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
300 000 €
24 €/m²
Arsa 12250 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63299
Metrekare
12250 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
400 000 €
235 €/m²
Arsa 1700 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
57971
Metrekare
1700 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
350 000 €
29 €/m²
Arsa 12000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
30715
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
375 000 €
500 €/m²
Arsa 750 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
50818
Metrekare
750 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
380 000 €
33 €/m²
Arsa 11350 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
57026
Metrekare
11350 m²
Denize uzaklık
7000 m
Anastasia Sidiropoulou
+30 2310 591 431
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat