Satılık - Arsa 5500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 €
40 €/m²
Property 46195 photo 1
Property 46195 photo 2
Property 46195 photo 3
Property 46195 photo 4
Property 46195 photo 5
Property 46195 photo 6
Property 46195 photo 7
Property 46195 photo 8
Property 46195 photo 9
Property 46195 photo 10
Property 46195 photo 11
Property 46195 photo 12
Property 46195 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
250 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 52412
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46063
  • Metrekare 7606 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 29139
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 37860
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
190 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 44584
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği