110 000 € 80 000 €
261 €/m²
Property 8783 photo 1
Property 8783 photo 2
Property 8783 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 306 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 245 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 41774
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
110 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 4914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 12668
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 8783
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği