1 300 000 €
144 €/m²
Property 8123 photo 1
Property 8123 photo 2
Property 8123 photo 3
Property 8123 photo 4
Property 8123 photo 5
Property 8123 photo 6
Property 8123 photo 7
Property 8123 photo 8
Property 8123 photo 9

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 0,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 60580
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 350 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 9739
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 600 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33337
  • Metrekare 21083 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 100 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 9106
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 150 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56094
  • Metrekare 26159 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği