Satılık - Arsa 12000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 200 000 € 950 000 €
79 €/m²
Property 34157 photo 1
Property 34157 photo 2
Property 34157 photo 3
Property 34157 photo 4
Property 34157 photo 5
Property 34157 photo 6
Property 34157 photo 7
Property 34157 photo 8
Property 34157 photo 9
Property 34157 photo 10
Property 34157 photo 11
Property 34157 photo 12
Property 34157 photo 13
Property 34157 photo 14
Property 34157 photo 15
Property 34157 photo 16
Property 34157 photo 17
Property 34157 photo 18
Property 34157 photo 19
Property 34157 photo 20

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 45 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 550 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 47140
  • Metrekare 47368 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
1 500 000 €
  • Nesne kodu 2841
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 500 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 30606
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 100 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 9106
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
1 180 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 33244
  • Metrekare 9150 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği