330 000 €
75 €/m²
Property 43299 photo 1
Property 43299 photo 2
Property 43299 photo 3
Property 43299 photo 4
Property 43299 photo 5
Property 43299 photo 6
Property 43299 photo 7
Property 43299 photo 8
Property 43299 photo 9
Property 43299 photo 10
Property 43299 photo 11
Property 43299 photo 12
Property 43299 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 4400 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40480
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
300 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 4630
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
330 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43299
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 14738
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği