Property 3806 photo 1
Property 3806 photo 2
Property 3806 photo 3
Property 3806 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 €
  • Nesne kodu 3806
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4174
  • Metrekare 2720 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 4173
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 3917
  • Metrekare 674 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 63556
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 63989
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
92 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 33896
  • Metrekare 538 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği