55 000 € 52 000 €
104 €/m²
Property 63556 photo 1
Property 63556 photo 2
Property 63556 photo 3
Property 63556 photo 4
Property 63556 photo 5
Property 63556 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 330 m

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Thasoz’ta. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Arsada: belediye suyu. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Skala Potamias – Altın Plaj

Ünlü Altın Plaj’a sadece 330 metre mesafede, çitlerle çevrili 500 m²’lik bir arazi satılıktır – Thassos’un en bilinen ve en güzel plajlarından biri.

Arazi, su bağlantısı, elektrik üretimi için güneş panelleri (enerji bağımsızlığı sağlar) ve sıcak su için güneş enerjili su ısıtıcısı ile donatılmıştır.

Turistik bölge içinde yer almaktadır.

Tüm olanaklar fiyata dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
55 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 3917
  • Metrekare 674 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48510
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 63556
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
45 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 43172
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
65 000 €
  • Nesne kodu 3806
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 4173
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4174
  • Metrekare 2720 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 63989
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği