140 000 €
140 €/m²
Property 37577 photo 1
Property 37577 photo 2
Property 37577 photo 3
Property 37577 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9900 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
190 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 65447
  • Metrekare 1022 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 50255
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 47077
  • Metrekare 10200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği