Satılık - Bina 3300 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Cholargos
İstek üzeri
Property 36729 photo 1
Property 36729 photo 2
Property 36729 photo 3
Property 36729 photo 4
Property 36729 photo 5

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,23%
  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 3300 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 44026
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
480 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 55876
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
980 000 € 1093 €/m²
  • Nesne kodu 60917
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
210 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 36328
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
350 000 € 741 €/m²
  • Nesne kodu 64659
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği