210 000 €
700 €/m²
Property 36328 photo 1
Property 36328 photo 2
Property 36328 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 300 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
253 000 € 1150 €/m²
  • Nesne kodu 64665
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
195 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 36894
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
210 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 36328
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 39077
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 41130
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
230 000 € 1586 €/m²
  • Nesne kodu 32132
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
245 000 € 569 €/m²
  • Nesne kodu 14764
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
299 000 €
  • Nesne kodu 36656
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği