170 000 € 150 000 €
536 €/m²
Property 37124 photo 1
Property 37124 photo 2
Property 37124 photo 3
Property 37124 photo 4
Property 37124 photo 5
Property 37124 photo 6
Property 37124 photo 7
Property 37124 photo 8
Property 37124 photo 9
Property 37124 photo 10
Property 37124 photo 11
Property 37124 photo 12
Property 37124 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 1990
  • Oda sayısı: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 280 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 1586 €/m²
  • Nesne kodu 32132
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 41130
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
245 000 € 569 €/m²
  • Nesne kodu 14764
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
195 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 36894
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
253 000 € 1150 €/m²
  • Nesne kodu 64665
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
210 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 36328
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği