120 000 €
126 €/m²
Property 20100 photo 1
Property 20100 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 17000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 949 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 759 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
98 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 53092
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
134 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62127
  • Metrekare 4770 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 61027
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
125 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 56324
  • Metrekare 1561 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m

Bülten aboneliği