130 000 €
13 €/m²
Property 8518 photo 1
Property 8518 photo 2
Property 8518 photo 3
Property 8518 photo 4
Property 8518 photo 5
Property 8518 photo 6
Property 8518 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 9300 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 8518
  • Metrekare 9300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
125 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 56324
  • Metrekare 1561 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 20100
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
110 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 54680
  • Metrekare 1145 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m

Bülten aboneliği