Satılık - Arsa 400 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
270 000 €
675 €/m²
Property 5232 photo 1
Property 5232 photo 2
Property 5232 photo 3
Property 5232 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34921
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
260 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57083
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m

Bülten aboneliği