İstek üzeri
Property 2946 photo 1
Property 2946 photo 2
Property 2946 photo 3
Property 2946 photo 4

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Korfu’da. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
380 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 57913
  • Metrekare 14529 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
120 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60620
  • Metrekare 4683 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
50 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 64435
  • Metrekare 5879 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
260 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57083
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
95 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 65425
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği