230 000 €
1586 €/m²
Property 32132 photo 1
Property 32132 photo 2
Property 32132 photo 3
Property 32132 photo 4
Property 32132 photo 5
Property 32132 photo 6
Property 32132 photo 7
Property 32132 photo 8

Ayrıntılar

  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 145 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 36894
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
245 000 € 569 €/m²
  • Nesne kodu 14764
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 39077
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
230 000 € 1586 €/m²
  • Nesne kodu 32132
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
210 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 36328
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 48615
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
299 000 €
  • Nesne kodu 36656
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği