195 000 €
476 €/m²
Property 36894 photo 1
Property 36894 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1926
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 410 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bahçe, çim, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 1586 €/m²
  • Nesne kodu 32132
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
195 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 36894
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
245 000 € 569 €/m²
  • Nesne kodu 14764
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
210 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 36328
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 41130
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
253 000 € 1150 €/m²
  • Nesne kodu 64665
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 12200 m

Bülten aboneliği