35 000 €
17 €/m²
Property 52390 photo 1
Property 52390 photo 2
Property 52390 photo 3
Property 52390 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 2015 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1612 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61700
  • Metrekare 10687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
37 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 56998
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 10513
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
39 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65481
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
30 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 53002
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği