Satılık - Arsa 6500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
235 000 €
36 €/m²
Property 25906 photo 1
Property 25906 photo 2
Property 25906 photo 3
Property 25906 photo 4
Property 25906 photo 5
Property 25906 photo 6
Property 25906 photo 7
Property 25906 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 48390
  • Metrekare 11450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 46092
  • Metrekare 8841 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 29142
  • Metrekare 2767 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
190 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 44584
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63174
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği