225 000 €
187 €/m²
Property 56365 photo 1
Property 56365 photo 2
Property 56365 photo 3
Property 56365 photo 4
Property 56365 photo 5
Property 56365 photo 6
Property 56365 photo 7
Property 56365 photo 8
Property 56365 photo 9
Property 56365 photo 10
Property 56365 photo 11
Property 56365 photo 12
Property 56365 photo 13
Property 56365 photo 14
Property 56365 photo 15
Property 56365 photo 16
Property 56365 photo 17
Property 56365 photo 18
Property 56365 photo 19
Property 56365 photo 20
Property 56365 photo 21
Property 56365 photo 22
Property 56365 photo 23
Property 56365 photo 24
Property 56365 photo 25
Property 56365 photo 26

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 1202 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 183 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60787
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
195 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61294
  • Metrekare 3321 m²
  • Denize uzaklık 823 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
270 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 41644
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
185 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 23625
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 43701
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
220 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 46069
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği