Satılık - Arsa 8000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
240 000 € 180 000 €
22 €/m²
Property 31267 photo 1
Property 31267 photo 2
Property 31267 photo 3
Property 31267 photo 4
Property 31267 photo 5
Property 31267 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 280 metrekare. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 22563
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 49797
  • Metrekare 3646 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 43701
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği