50 000 €
100 €/m²
Property 32787 photo 1
Property 32787 photo 2
Property 32787 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60651
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
55 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 28738
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
70 000 € 269 €/m²
  • Nesne kodu 21579
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
60 000 € 50 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 10703
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60522
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
65 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 44968
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 850 m

Bülten aboneliği