Satılık - Arsa 47368 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 600 000 €
33 €/m²
Property 47140 photo 1
Property 47140 photo 2
Property 47140 photo 3
Property 47140 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 43 km
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 47368 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 60580
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
2 000 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 30092
  • Metrekare 8866 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 350 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 9739
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 €
  • Nesne kodu 2841
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 47140
  • Metrekare 47368 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
2 200 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 50542
  • Metrekare 90000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği