Satılık - Arsa 35000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 500 000 €
42 €/m²
Property 30606 photo 1
Property 30606 photo 2
Property 30606 photo 3
Property 30606 photo 4
Property 30606 photo 5
Property 30606 photo 6
Property 30606 photo 7
Property 30606 photo 8
Property 30606 photo 9
Property 30606 photo 10
Property 30606 photo 11
Property 30606 photo 12
Property 30606 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 35000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 7000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 30092
  • Metrekare 8866 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 350 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 9739
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 800 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 34334
  • Metrekare 41000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
1 700 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 60580
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 600 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33337
  • Metrekare 21083 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 500 000 €
  • Nesne kodu 2841
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği