1 180 000 €
128 €/m²
Property 33244 photo 1
Property 33244 photo 2
Property 33244 photo 3
Property 33244 photo 4
Property 33244 photo 5
Property 33244 photo 6
Property 33244 photo 7
Property 33244 photo 8
Property 33244 photo 9
Property 33244 photo 10
Property 33244 photo 11
Property 33244 photo 12
Property 33244 photo 13
Property 33244 photo 14
Property 33244 photo 15
Property 33244 photo 16
Property 33244 photo 17
Property 33244 photo 18
Property 33244 photo 19
Property 33244 photo 20
Property 33244 photo 21
Property 33244 photo 22
Property 33244 photo 23
Property 33244 photo 24
Property 33244 photo 25
Property 33244 photo 26
Property 33244 photo 27

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1 m
  • En yakın şehire uzaklık: 21 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 9150 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33337
  • Metrekare 21083 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 500 000 €
  • Nesne kodu 2841
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 700 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 60458
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 700 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 60580
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
950 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 34020
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği