33 nesneleri 3 sayfa

Satılık
550 000 € 2115 €/m²
  • Nesne kodu 22334
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 22441
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
650 000 € 2653 €/m²
  • Nesne kodu 25420
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7
Satılık
900 000 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 29658
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
500 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 30951
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 30953
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35791
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
560 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 53010
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 54397
  • Metrekare 286 m²
  • Rooms 7
Satılık
570 000 € 2590 €/m²
  • Nesne kodu 61879
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
260 000 € 8125 €/m²
  • Nesne kodu 64932
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2

Yunanistan, Vari'de Gayrimenkul – Atina Rivierası’ndan Evine

Vari, Atina Rivierası’ndaki en cazip ve hızlı büyüyen bölgelerden biridir. Atina şehir merkezine sadece 25–30 dakika mesafede ve Atina Uluslararası Havalimanı’na kısa bir sürüş mesafesinde bulunan Vari; sahil yaşamı, modern altyapı ve uzun vadeli yatırım potansiyelini bir arada sunar.

Vari’de Neden Gayrimenkul Almalı?

Vari’deki gayrimenkuller, başkente kolay erişimi kaybetmeden sakin bir kıyı yaşamının keyfini çıkarmak isteyen aileler, profesyoneller ve uluslararası alıcılar arasında yüksek talep görmektedir. Bölge özellikle şunlarla bilinir:

  • Güzel plajlar – Varkiza’ya ve Atina Rivierası’nın diğer düzenli plajlarına yakındır.
  • Mükemmel bağlantı – şehir merkezine, havalimanına ve Attiki Odos otoyoluna hızlı erişim.
  • Modern olanaklar – okullar, marketler, kafeler, restoranlar, spor tesisleri ve parklar.
  • Güvenli, yerleşim odaklı karakter – sakin sokaklar, alçak binalar ve samimi bir topluluk hissi.

Vari’deki Gayrimenkul Türleri

Vari’deki gayrimenkul pazarı; farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden geniş bir seçenek sunar:

  • Balkonlu ve otoparklı yeni inşa edilmiş daireler.
  • Aileler için ideal modern maisonetler ve şehir evleri.
  • Özel bahçeler, havuzlar ve deniz manzaralı lüks villalar.
  • Gelişme potansiyeli yüksek arsa ve toprak parselleri.

Daimi bir yaşam alanı arıyor olsanız da, tatil evi ya da yatırım amaçlı bir mülk arıyor olsanız da Vari; istikrarlı talep ve gelecekte değer artışı açısından iyi beklentilerle birlikte ilgi çekici fırsatlar sunar.