Satılık - Arsa 1000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
90 000 €
90 €/m²
Property 41774 photo 1
Property 41774 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 65697
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
110 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57828
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32072
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
100 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 66041
  • Metrekare 7674 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45055
  • Metrekare 3850 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
75 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 47503
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
90 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 19882
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
105 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 57800
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği