105 000 € 75 000 €
150 €/m²
Property 32007 photo 1
Property 32007 photo 2
Property 32007 photo 3
Property 32007 photo 4
Property 32007 photo 5
Property 32007 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 16 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
140 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 54658
  • Metrekare 10250 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
125 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 56324
  • Metrekare 1561 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
98 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 53092
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62125
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
90 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 62158
  • Metrekare 4350 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
90 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 36463
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
130 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 13901
  • Metrekare 678 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği