140 000 €
13 €/m²
Property 54658 photo 1
Property 54658 photo 2
Property 54658 photo 3
Property 54658 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 10250 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 952 €/m²
  • Nesne kodu 59191
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
150 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 23748
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
160 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 58077
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 13901
  • Metrekare 678 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
120 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 65892
  • Metrekare 2531 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
200 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 32922
  • Metrekare 8625 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği