Satılık - Arsa 2000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
250 000 €
125 €/m²
Property 47381 photo 1
Property 47381 photo 2
Property 47381 photo 3
Property 47381 photo 4
Property 47381 photo 5
Property 47381 photo 6
Property 47381 photo 7
Property 47381 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 45 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 20442
  • Metrekare 8253 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43299
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
320 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 34397
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği