60 000 €
10 €/m²
Property 25046 photo 1
Property 25046 photo 2
Property 25046 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 39976
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 63371
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 32787
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
50 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34453
  • Metrekare 994 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği