129 000 €
17 €/m²
Property 30986 photo 1
Property 30986 photo 2
Property 30986 photo 3
Property 30986 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,8 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 7250 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 350 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62015
  • Metrekare 6786 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63269
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
130 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59114
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
160 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 65747
  • Metrekare 51985 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 46215
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
107 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 45854
  • Metrekare 5071 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
180 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 63958
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
192 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40278
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği