180 000 € 135 000 €
33 €/m²
Property 11573 photo 1
Property 11573 photo 2
Property 11573 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 22279
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 53302
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği