630 000 € 235 000 €
88 €/m²
Property 36350 photo 1
Property 36350 photo 2
Property 36350 photo 3
Property 36350 photo 4
Property 36350 photo 5
Property 36350 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 2670 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
850 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 56773
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
610 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 57090
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 44068
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
850 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 49326
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği