470 000 € 430 000 €
119 €/m²
Property 60103 photo 1
Property 60103 photo 2
Property 60103 photo 3
Property 60103 photo 4
Property 60103 photo 5
Property 60103 photo 6
Property 60103 photo 7
Property 60103 photo 8
Property 60103 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 3600 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 720 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
550 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 60089
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
620 000 € 289 €/m²
  • Nesne kodu 63231
  • Metrekare 2139 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
420 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 41761
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 63642
  • Metrekare 2688 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
380 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 57026
  • Metrekare 11350 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
690 000 € 667 €/m²
  • Nesne kodu 57750
  • Metrekare 1033 m²
  • Denize uzaklık 60 m

Bülten aboneliği