Satılık - Arsa Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
100 000 €
42 €/m²
Property 4062 photo 1
Property 4062 photo 2

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 10484
  • Metrekare 469 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32072
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 8783
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50929
  • Metrekare 2204 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 10608
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 66041
  • Metrekare 7674 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
140 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 5158
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 19654
  • Metrekare 4797 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği