170 000 €
3148 €/m²
Property 65798 photo 1
Property 65798 photo 2
Property 65798 photo 3
Property 65798 photo 4
Property 65798 photo 5
Property 65798 photo 6
Property 65798 photo 7
Property 65798 photo 8
Property 65798 photo 9
Property 65798 photo 10
Property 65798 photo 11
Property 65798 photo 12
Property 65798 photo 13
Property 65798 photo 14
Property 65798 photo 15
Property 65798 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 54 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 43147
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 51091
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 51231
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
193 000 € 1949 €/m²
  • Nesne kodu 52230
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 4
Satılık
159 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 52841
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 57039
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 57100
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60280
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60282
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62094
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği