160 000 €
2963 €/m²
Property 65800 photo 1
Property 65800 photo 2
Property 65800 photo 3
Property 65800 photo 4
Property 65800 photo 5
Property 65800 photo 6
Property 65800 photo 7
Property 65800 photo 8
Property 65800 photo 9
Property 65800 photo 10
Property 65800 photo 11
Property 65800 photo 12
Property 65800 photo 13
Property 65800 photo 14
Property 65800 photo 15
Property 65800 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 54 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 2705 €/m²
  • Nesne kodu 38869
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 43147
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 51231
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60282
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62094
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1308 €/m²
  • Nesne kodu 64563
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 1409 €/m²
  • Nesne kodu 65450
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
145 000 € 1494 €/m²
  • Nesne kodu 65712
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 65800
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65801
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği