170 000 €
3148 €/m²
Property 65799 photo 1
Property 65799 photo 2
Property 65799 photo 3
Property 65799 photo 4
Property 65799 photo 5
Property 65799 photo 6
Property 65799 photo 7
Property 65799 photo 8
Property 65799 photo 9
Property 65799 photo 10
Property 65799 photo 11
Property 65799 photo 12
Property 65799 photo 13
Property 65799 photo 14
Property 65799 photo 15
Property 65799 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 54 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 62095
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 1880 €/m²
  • Nesne kodu 63104
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 4
Satılık
193 000 € 2144 €/m²
  • Nesne kodu 64042
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 1308 €/m²
  • Nesne kodu 64563
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 1346 €/m²
  • Nesne kodu 64987
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 1409 €/m²
  • Nesne kodu 65450
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 3380 €/m²
  • Nesne kodu 65705
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 1494 €/m²
  • Nesne kodu 65712
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 65798
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 65799
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği