900 000 €
1837 €/m²
Property 65496 photo 1
Property 65496 photo 2
Property 65496 photo 3
Property 65496 photo 4
Property 65496 photo 5
Property 65496 photo 6
Property 65496 photo 7
Property 65496 photo 8
Property 65496 photo 9
Property 65496 photo 10
Property 65496 photo 11
Property 65496 photo 12
Property 65496 photo 13
Property 65496 photo 14
Property 65496 photo 15
Property 65496 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1990
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 13
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 490 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 2119
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 18
Satılık
1 000 000 € 700 000 € 364 €/m²
  • Nesne kodu 3346
  • Metrekare 1920 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
900 000 € 650 000 € 1120 €/m²
  • Nesne kodu 9055
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 000 000 € 900 000 € 1384 €/m²
  • Nesne kodu 26460
  • Metrekare 650 m²
  • Rooms 17
Satılık
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 31789
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 17
Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 39211
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 16
Satılık
1 000 000 € 1769 €/m²
  • Nesne kodu 39212
  • Metrekare 565 m²
  • Rooms 19
Satılık
1 000 000 € 1298 €/m²
  • Nesne kodu 42650
  • Metrekare 770 m²
  • Rooms 25
Satılık
990 000 € 2281 €/m²
  • Nesne kodu 63088
  • Metrekare 434 m²
  • Rooms 17
Satılık
900 000 € 1836 €/m²
  • Nesne kodu 65496
  • Metrekare 490 m²
  • Rooms 13

Bülten aboneliği