150 000 €
3333 €/m²
Property 65801 photo 1
Property 65801 photo 2
Property 65801 photo 3
Property 65801 photo 4
Property 65801 photo 5
Property 65801 photo 6
Property 65801 photo 7
Property 65801 photo 8
Property 65801 photo 9
Property 65801 photo 10
Property 65801 photo 11
Property 65801 photo 12
Property 65801 photo 13
Property 65801 photo 14
Property 65801 photo 15
Property 65801 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 20263
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 45 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 6719
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 51091
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
159 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 52841
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 57039
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 57100
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60280
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Nesne kodu 60282
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Nesne kodu 61449
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62094
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 64020
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği