Satılık - Ticari mülk 31 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini Olimpiaki Akti
65 000 €
2097 €/m²
Property 62971 photo 1
Property 62971 photo 2
Property 62971 photo 3
Property 62971 photo 4
Property 62971 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 31 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 56966
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
65 000 € 2096 €/m²
  • Nesne kodu 62971
  • Metrekare 31 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
95 000 € 1637 €/m²
  • Nesne kodu 62972
  • Metrekare 58 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
90 000 € 1698 €/m²
  • Nesne kodu 62973
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
85 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 62974
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
58 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65989
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği